LOOKBOOK
AUTUMN 2022

Podróż to nie tylko sposób na dotarcie do celu. Czasem jest mniej ważny, niż ona sama.
Bliska, czy daleka, pozwala odkryć coś zupełnie nowego. Ruszaj z nami do świata ponadczasowej elegancji!

HORTENSIA MIDI

Tej jesieni ma być wygodnie i pięknie. I tak będzie! Hortensia powraca w jeszcze bardziej powabnej wersji midi. Ta klasyczna sukienka jest kobieca, lekka i delikatna, a jednocześnie idealna na chłodniejsze dni!

NOELINA

Sukienka niebanalna, ale to już wiecie. Wasza ulubiona, idealna także na te najbardziej eleganckie okazje! Ma w sobie duszę, nie tylko krój i widać to gołym okiem!

ECHINACEA

Oryginalna sukienka w stylu vintage. Bawełniana podszewka zatrzymuje ciepło podczas zimowych spacerów, ale spełni swoją rolę także wczesną wiosną i pod koniec lata. Wzór został stworzony na specjalne zamówienie, a zdobiąca sukienkę koronkowa aplikacja zachwyca. Dostępna w trzech wariantach kolorystycznych.

GERBERA

 Chcemy celebrować pierwsze złote liście, poranną mgłę i nocne deszcze! Najlepiej to robić tak samo, jak robiły to kobiety dawniej – w najlepszej sukience. Oto Gerbera! Urzeka formą, kunsztem i wygodą!

ALMENDRA

Klasycznym krokiem wchodzimy w jesień. Taka spódnica wzmacnia poczucie kobiecości! Biodra w idealnych proporcjach do talii także jesienią to zasługa Almendry! To wspaniałe, że wreszcie możemy nosić to, co piękne także w te bardzo zimne i mokre dni…

FORSYCIA

Forsycia wraca tej jesieni jako nasza elegancka koszula. W klasycznym kolorze ecru podkreśli karnację i rysy twarzy.  To romantyczna propozycja zarówno na co dzień, jak i  wszelkie ważne okoliczności.

JUNIPERUS

Wyjątkowy, bawełniany płaszcz jednorzędowy. Podszyty delikatną wiskozową tkaniną, która jest niezwykle przyjemna w kontakcie ze skórą. Płaszcz, któremu nie straszna jesienna słota. W tym sezonie w dwóch klasycznych kolorach.

OLEANDER

Oleander to wyższy stopień elegancji. Każdy element jest przemyślany, ale przede wszystkim urzekający! Bez względu na aurę na zewnątrz, zawsze możesz czuć się kobieco, pewnie i odrzucić raz na zawsze bezkształtne, workowate formy, które zawsze odbierały urok w chłodne dni.

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!