salvia atramentum

Salvia Atramentum

Salvia Atramentum to klasyczna princeska z kołnierzykiem stworzona z dwóch tkanin w ciemnym, atramentowym odcieniu. Jest zapinana na zamek, znajdujący się na plecach oraz na mały guziczek tuż przy karku.

salvia atramentum
salvia atramentum

Salvia Flora

Salvia Flora to uniwersalny fason oparty o literę X, który z powodzeniem mogą nosić kobiety o bardziej obfitych biodrach. Stworzona z dwóch kontrastujących ze sobą tkanin: leśnej zieleni i jasnego beżu zdobionego kwiatowymi motywami i ptaszkami.

salvia flora
salvia flora
petunia botanica

Petunia Botanica

Petunia Botanica to słodka, dziewczęca sukienka z długim rękawem i kołnierzykiem kontrastującym z dominującą tkaniną w kwieciste wzory i ptaszki. Podkreśla biust i talię. Dodatkowym ozdobieniem są guziki na mankietach.

petunia botanica

Petunia Flora

Petunia Flora to wysmuklający fason z jasnym kołnierzykiem kontrastującym z dominującą zieloną tkaniną. Jest nawiązaniem do szkolnych lat i nadaje wyjątkowego uroku. Jest zapinana na zamek i mały guziczek z tyłu.

petunia flora
petunia flora
petunia flora
rosa atramentum

Rosa Atramentum

Rosa Atramentum to stonowana siostra Rosy Botanici, uszyta w całości z tkaniny w pięknym, atramentowym odcieniu. Wysmukla sylwetkę, podkreśla biust i talię. Delikatnie odsłania obojczyki. Wyróżnia ją jej klasyczny charakter i kolorowe guziczki pożyczone od siostry Botanici.

rosa atramentum
rosa atramentum
rosa atramentum

Rosa Botanica

Rosa Botanica to ultrakobieca sukienka z fasonem opartym o literę X. Podkreśla biust i talię oraz delikatnie odsłania obojczyki. Jest klasyczna, szlachetna i sensualna. Uszyta w całości z tkaniny w kwiaty, której 98% stanowi bawełna. Wierzymy, że Monica Bellucci zakochałaby się niej!

rosa botanica
rosa botanica

Luna

35a

Biżuteria o nazwie Luna to nasze propozycje ametystu zatopionego w złocie lub srebrze. Tak jak blask księżyca zdobi ciemną noc, tak Luna podkreśli Twoje naturalne piękno i doda wyjątkowości każdemu najprostszemu strojowi.

Terra

25a

Terra to amazonit skąpany w naszym złocie lub srebrze. Kochają go osoby uwielbiające przebywać na łonie natury i oddychać świeżym powietrzem. Jego miętowy kolor podkreśla wyjątkowy charakter osoby, która go nosi.

Sol

MVI_000200

Sol to kamień słoneczny zdobiony złotem lub srebrem. Słońce to źródło ciepła i radości, dlatego wierzymy, że kiedy go zbraknie, nasza biżuteria rozświetli twoją skórę i sprawi, że uśmiechniesz się nawet w najbardziej ponury dzień!