Peonia Favilla

Peonia Favilla – sukienka słodka jak brzoskwinia, uszyta z bawełnianej tkaniny w drobne paski! Soczysta pomarańcza w połączeniu z mleczną bielą sprawia, że ten pastelowy odcień jest niezwykle twarzowy. Idealna na ciepły, letni dzień. Bardzo wygodna! Ma dwie kieszonki. Marszczenie w talii jedynie na środku sprawia, że nie da się przejść koło niej obojętnie. Można spędzić w niej całe lato! 

Peonia Frigeo

Peonia Frigeo – pastelowa sukienka przypominająca kobiecy fartuszek! Głęboki błękit w połączeniu z mleczną bielą sprawia, że ten pastelowy odcień jest niezwykle twarzowy. Pięknie podkreśla karnację zarówno przy bladej jak i opalonej skórze. Idealna na ciepły, letni dzień. Bardzo wygodna! Ma dwie kieszonki. Długość do kolan zapewni Ci swobodę podczas ruchu.

Magnolia Botanica

Magnolia Botanica – sukienka inspirowana latami 40. Ultrakobieca! Bardzo romantyczna, zwiewna, lekka. Uszyta z wyjątkowej tkaniny w kwiaty. Pełna wdzięku i klasy. Magnolia podkreśli Twoją talię oraz ramiona. Dzięki szerszym rękawkom poczujesz się swobodnie podczas upałów, a długość do kolan sprawi, że będziesz wyglądać jednocześnie skromnie i gustownie.

Magnolia Atramentum

Magnolia Atramentum – atramentowa sukienka, nawiązująca do lat 40. Romantyczna, zwiewna, lekka, bardzo kobieca! Uszyta z wyjątkowej tkaniny o niespotykanym odcieniu granatu, który przepięknie podkreśla karnację i kolor oczu. Ten model podkreśli także Twoją talię oraz ramiona. Idealna na wyjątkowe okazje. To sukienka dla marzycielek!