Sprawdź >

KOLEKCJA

MID-SUMMER 2021

LOOKBOOK
MID-SUMMER 2021

Urok klasycznej elegancji nie przemija! Pragniemy zatrzymać na dłużej to, co ulotne! Piękno, klasa i elegancja uwiecznione na starych fotografiach to inspiracja, która pozwala nam wciąż na nowo cieszyć się tym, co kochamy. I tak kolekcja MID-SUMMER to uchwycenie tego, co tak bardzo cenimy w klasycznym stylu!

NOELINA

Będzie lekko, będzie dziewczęco i… dumnie! Noelina jest urocza, ale nie zapominajmy, że forma nawiązująca do gorsetu zobowiązuje! Bowiem ta sukienka pozwala nosić głowę dumnie podniesioną! Piękna konstrukcja i lekka tkanina to idealne połączenie dla miłośniczek piękna letnich spacerów!

ALCHEMILLA

Alchemilla to sukienka-zagadka. Niezwykle gustowna i w pewnym sensie skromna, chociaż nie da się nie zauważyć, że nadaje właścicielce charakteru! Pozwoli poczuć się wyjątkowo, tworząc aurę tajemniczości!

CARLINA

Carlina powraca późnym latem w odsłonie z długim rękawem! Niebanalna, niebagatelna i do tego niebywała! Ta lekka i delikatna sukienka jednocześnie przypomina, jak urokliwa jest forma szmizjerki! Letnia aura niestraszna, gdy wybierasz taki fason na wakacje!

SALVIA

Oto powraca tak lubiana Salvia! Może to jej delikatność, a może praktyczność? Cokolwiek sprawia, że to jedna z najbardziej wygodnych i gotowych na wyzwania codzienności sukienek – ma w sobie tę moc! Lekka, zwiewna i piękna, czegóż chcieć więcej..?

FELLICIA

Spacer w dobrym stylu? Czemu nie! Oto Fellicia o duszy z lat 40, pozwoli Ci iść przez życie z uśmiechem na twarzy! To sukienka, która nawiązuje do najpiękniejszych historii sprzed lat, które są teraz naszym udziałem!

GABRIELIA

Torebka pełna uroku i jeszcze kilku najpotrzebniejszych drobiazgów! To wspaniały fason, który dziś może uchodzić za oryginalny, ale też bardzo praktyczny. W ręku czy na ramieniu, doda blasku przez cały rok!

LUNARINA

Będzie pięknie – tak w blasku księżyca, jak w słoneczne popołudnie. Lunaria to koszula, z którą mogłabyś się nie rozstawać – lekka i wyjątkowo wygodna! To jeden z tych modeli, który pokocha słońce z wzajemnością!

LILIA

Czas lata to czas lekkości! Bez względu na rodzaj wyjścia, Lilia zadba o efekt! Ta cudna sukienka w połączeniu z wyjątkowymi butami to idealny wybór na letnią kolację, ale także wyprawę za miasto!

GERBERA

Bawimy się formą. Odpowiednio ułożony materiał nadaje szyku! Za co jeszcze kochamy Gerberę? Za niezwykłą wygodę, jaką również tego lata zapewni wyjątkowa bawełna!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!