LOOKBOOK
AUTUMN 2021

Szum wiatru, szelest liści. Uczucie chłodu na policzkach i własny, wyraźny oddech. Gdy lato przechodzi w rześką jesień, marzysz o tym, żeby schować się w ciepłym pokoju, patrząc na blask świecy lub ogień w kominku? A gdyby tak ubrać się ciepło i wygodnie, a potem wyruszyć? Do lasu, przed siebie, wśród zieleni, krzewów i powietrza tak świeżego, że chwila oddechu nabiera nowego wymiaru. Wokół romantyczna mgła i krople rosy na przydużych liściach. Gdzieniegdzie tylko czerwień i koral, rumiane policzki i błysk w oku. Klasyczna jesień, nareszcie!

PALLIUM

Zmienna pogoda? Czas na Pallium! Wilgoć i mgła, ale słońce wciąż co jakiś czas wychyla się leniwie. To idealny czas na wełnianą pelerynkę. Zapomniana? Na pewno niedoceniona! Nie jest to inny rodzaj płaszcza ani kurtki. To zupełnie inna forma, styl i wygoda!

THEA

Szum, szelest i szmer! Jesień w pełni, czas na korale z jarzębiny oraz delikatnie opływającą sylwetkę sukienkę! To sukienka zdecydowanie wyjściowa, szyta z szyku i projektowana z klasą!

MELISSIA

Kochamy takie powroty! Odmieniona, jesienna Melissa onieśmiela delikatną formą, która jednak wyraźnie podkreśla idealne proporcje sylwetki!

PRIMULA

Primula powraca w dobrym tonie! Oto wersja Waszej ukochanej sukienki, która posłuży nawet w te bardzo zimne, wypełnione wilgocią poranki! Dama na salonach i… na leśnym dukcie! Cóż, takie modele sprawiają, że spacerów nigdy dość!

COTIDIA

Gdzie te bale? Chcemy celebrować pierwsze złote liście, poranną mgłę i nocne deszcze! Najlepiej to robić tak samo, jak robiły to kobiety dawniej – w najlepszej sukience. Oto Cotidia! Urzeka formą, kunsztem i wygodą!

Wełniany, elegancki beret. Wymarzony element stylizacji zimą, jesienią, ale także wczesną wiosną. Chroni przed wilgocią i chłodem. Wykonany z bardzo miłej w dotyku wełny. Dostępny aż w czterech kolorach!

VESTIRIA

Jesień pełna złota! Jeśli szukasz alternatywy dla płaszcza, wykonanej ze szlachetnych materiałów, której fason urzeka równie mocno, jak kiedyś, zobacz Vestirię! Wychodzimy naprzeciw urokom jesieni i przedstawiamy sportową elegancję jako dobry wybór nawet wtedy, gdy pada, pada i pada!

ORCHIS

Zimno i wieje! Nic nie szkodzi, będzie pięknie! Kto lubi czuć powiew lodowatego powietrza na szyi czy klatce piersiowej, może nie poddać się urokowi golfu, ale my zdecydowanie kochamy komfort! Tej jesieni powraca golf, który jest esencją klasycznej elegancji!

ALMENDRA

Klasycznym krokiem wchodzimy w jesień. Taka spódnica wzmacnia poczucie kobiecości! Biodra w idealnych proporcjach do talii także jesienią to zasługa Almendry! To wspaniałe, że wreszcie możemy nosić to, co piękne także w te bardzo zimne i mokre dni…

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!