Sprawdź >

KOLEKCJA

PRE-SPRING 2022

LOOKBOOK
PRE-SPRING 2022

Poranek na skraju zimy wygląda inaczej. Przez okno wpada łuna ogrzewającego światła. Gdy zaczyna już pachnieć wiosną, wszystko wygląda inaczej. Kolekcja przedwiośnia to sukienki w ciepłych, ziemistych kolorach, budzącej się do życia natury, przynosząca powiew świeżości.

Do pokoju pełnego zaduchu wpadają promienie, które podkreślą moc naturalnych barw tkaniny, elegancję kraty i ciepło butelkowo-zielonych materiałów! W rzeczach z nowej kolekcji można i warto usiąść w fotelu z dobrą książką, ale równie dobrze można wyjść na krótki, przedwiosenny już spacer!

CARLINA

Kochamy sukienki na guziki, mają w sobie ducha lat 40! Carlina z końca zimy to sukienka ciepła i wygodna, praktyczna i zachwycająca! Na szczęście moda nieustannie powraca do tego niebywale klasycznego  typu sukienki, jakim jest szmizjerka! Podkreślamy jej dawną świetność i wyjątkowość. 

BELLANA

Nasza dzianinowa dama. Wyjątkowa wariacja na temat belli, która da się porwać do tańca, na herbatę oraz do teatru. Nie powstydzisz się zabrać ją ze sobą gdzie tylko zechcesz! Będzie towarzyszyć Ci w wyjątkowych momentach, zarówno w tych szczęśliwych jak i nostalgicznych.

EUSTOMA

Problem klasycznych dodatków został rozwiązany, a właściwie zawiązany dzięki Eustomie. Ta inspirującą sukienka powraca w wielkim stylu na przełomie zimy i wiosny, aby urzekać. Kokarda, choć zapominana, wciąż robi wrażenie jako współczesny dodatek!

CORALIA

I znów przywołujemy klasykę w czystej postaci! Któż nie kojarzy takiego kroju bluzki z gwiazdami dawnego kina? Coralia pasuje absolutnie do wszystkiego, to podstawa elegancji! Zawsze na czasie, zawsze modna, zawsze tak samo urzekająca!

MALVA

Zima powoli odchodzi w zapomnienie a Malva błyszczy i zachwyca bardziej niż zwykle. Przed nami wiele spacerów, przetańczonych wieczorów i przeczytanych książek, a wszystko w towarzystwie wyjątkowej Malvy!

ROSA

Rosa czasu Przedwiośnia to szlachetna forma i niezwykle kobiecy krój! Wersja w kratę urzeka! Bawełniana tkanina sprawia, że ta niepozorna sukienka doskonale się układa i zdaje egzamin także w chłodniejsze dni! Delikatnie odsłoniete plecy i naturalne guziki dodają jej wyjątkowej subtelności. Rosa to zdecydowanie najlepszy wybór bez względu na aurę!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!