Sprawdź >

KOLEKCJA

PRE-SUMMER 2022

LOOKBOOK
PRE-SUMMER 2022

Wiosna w rozkwicie! Zapach i smak towarzyszą nam na każdym kroku, a piękno przyrody nie daje o sobie zapomnieć. Sukienki, które dla Was przygotowaliśmy na przełom wiosny i wytęsknionego lata to przede wszystkim lekkość! Obiecujemy, że będzie pięknie, ale też wygodnie! Odsłaniamy ramiona, dekolt! Szukamy leniwych promyków słońca, a będzie ich coraz więcej. Oto sukienki, które znają dobrze zapach wakacji!

CARLINA

Taka sukienka to skarb! Kiedy słońce bywa bezlitosne, jej przewiewność daje o sobie znać. Jednocześnie pozwala poczuć się, jak nie z tej epoki. Spacer w takim modelu to podróż w czasie!

NOELINA

Sukienka niebanalna, ale to już wiecie. Wasza ulubiona, idealna także na te najbardziej eleganckie okazje! Ma w sobie duszę, nie tylko krój i widać to gołym okiem!

FRESIA

Jedna z Waszych ulubionych sukienek poprzedniego sezonu. Ponoć królowa rodzinnych uroczystości. Oto sukienka praktyczna i… urzekająca! Słońce, jesteśmy gotowe!

SURFINIA

To dopiero elegancja! Nawet w największe upały, możemy pozwolić sobie na klasę i… klasykę. Zgrabna forma, dystyngowana tkanina. Surfinia zaskakuje letnim wydaniem elegancji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!