Sprawdź >

KOLEKCJA

MID-SUMMER 2022

LOOKBOOK
MID-SUMMER 2022

Lato to czas na odkrycia! Zapomniane miejsca to czarodziejski świat, w którym możemy znaleźć ciszę i spokój, a także poczuć się jak w innym świecie. Stary dom, opuszczony zagajnik, czy babciny strych. Skarby, które skrywają, pozwalają odbyć sentymentalne podróże i niezwykle inspirować.

GEOGRINIA

Kunszt wykonania ma dla nas niebagatelne znaczenie – idealne dopasowanie materiału daje oszałamiający efekt. Do tego te ujmujące kwiaty! Georginia to nostalgiczna podróż do źródeł prawdziwej kobiecości. Odpowiednio napięta w jednych miejscach i jednocześnie figlarnie zwiewna i lekka w innych. Każdy krok w Georginii jest jak taniec i o to nam chodziło!

MARGARITA

Sukienka jak z filmu o pełnych miłości wakacjach! Długość midi, delikatnie trapezowy dół, subtelne szczypanki oraz wycięcie na wysokości klatki piersiowej. Margarita uszyta jest z wyjątkowej wiskozowej tkaniny w kwiatowy wzór, pełna niebanalnych detali w postaci ręcznie oblekanych guzików, bufek na rękawach, czy dodatkowej łezce na plecach. W talii ma dodatkowe wiązanie w postaci dwóch bocznych szarf.

ARONIA

Chciałabyś poczuć się kobieco bez względu na pogodę? Nic prostszego, potrzebujesz Aronii! Sukienka z dekoltem w serce, który powraca do łask, podkreślając biżuterię i rysy twarzy.

PRIMULA

Jak wytrwane wino – dystyngowana i elegancka. To jedna z tych sukienek, które po prostu wpływają na otoczenie. Jest jakiś nieoparty urok rzeczy klasycznych, które zwracają uwagę kunsztem wykonania. Choć kolorów braknie, Primula lśni!

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!