KOLEKCJA

MID-SUMMER 2023

LOOKBOOK
MID-SUMMER 2023

SUPERTUNIA

Nowy model szmizjerki rozpinany od dekoltu po sam dół. Pięknie dopasowany w talii, z uroczymi detalami i marszczeniami. Ma wszystko to, za co cenione są nasze najpiękniejsze sukienki.

GEORGINIA

Kunszt wykonania ma dla nas niebagatelne znaczenie – idealne dopasowanie materiału daje oszałamiający efekt. Do tego te ujmujące kwiaty! Georginia to nostalgiczna podróż do źródeł prawdziwej kobiecości. Odpowiednio napięta w jednych miejscach i jednocześnie figlarnie zwiewna i lekka w innych. Każdy krok w Georginii jest jak taniec i o to nam chodziło!

RUTA

Posągowa piękność o długości midi, z uroczymi, bufiastymi rękawami i trapezowym dołem. Idealna na każdą okazję, pięknie podkreśla sylwetkę, delikatnie opływając jej kształt. Sukienka ma rozpinane guziki.

CARLINA

Szmizjerka zapinana na guziki z pięknym, ręcznie obciąganym paskiem z klamerką, tym razem w wersji wiskozowej. Delikatnie odstające rękawy, szalowy dekolt, wysmuklający optycznie szyję i długość za kolano. Carlina to model dla Pań, które marzą o klasycznej szmizjerce na lata!

NOELINA

Sukienka niebanalna, ale to już wiecie. Wasza ulubiona, idealna także na te najbardziej eleganckie okazje! Ma w sobie duszę, nie tylko krój i widać to gołym okiem!

SOLANUM

Prawdziwa kobieta z klasą nigdy nie odsłania za wiele, a kiedy wie, co i jak skryć, staje się wzorem dla innych. Solanum to niezwykła propozycja na to lato! Skryje Twoje tajemnice oraz osłoni przed słońcem! Oto kapelusz z pełnym rondem, który przywodzi na myśl najlepsze tradycje klasycznej elegancji!

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!