Sprawdź >

KOLEKCJA

PRE-AUTUMN 2021

LOOKBOOK
PRE-AUTUMN 2021

Przed nami jesień! Sezon pełen złota, romantycznej mgły, płaczącego deszczu. Poezja pokochała właśnie ten czas. My również. Co roku bardziej doceniamy skoki między kałużami, szelest liści w parku. Tym razem chcemy czerpać jeszcze więcej z tej nostalgicznej aury! W galopie, kiedy emocje sięgają zenitu czy nieśpiesznym stępem po wilgotnej ścieżce. Skórzane siodło skrzypi, zapinamy poły trenczowego płaszcza i… przed siebie! Szum deszczu i rozmazane krajobrazy będą nam teraz bliższe niż kiedykolwiek!

HORTENSIA

Tej jesieni ma być wygodnie i pięknie. I tak będzie! Hortensia powraca w jeszcze bardziej powabnej wersji. Ta klasyczna sukienka jest kobieca, lekka i delikatna, a jednocześnie idealna na chłodniejsze dni!

HIACYNT

Jesień to czas, kiedy płaszcze tryumfują! Hiacynt powraca w Waszych ulubionych kolorach, przypominając dlaczego tak lubimy ten fason. Piękna linia ramion, mocno zaznaczona talia i detale urzekają i przenoszą nas w czasie do ery rozkwitu klasycznej elegancji.

OMBRELLA

Tak praktyczny i tak piękny! Przekonaliśmy się w tym roku, jak istotną częścią naszej codzienności jest deszcz… Duży, mały czy symboliczny przypomina o tym, że wody nie należy lekceważyć, a już na pewno nie należy lekceważyć wagi spacerów w deszczu! Ombrella to praktyczny i zdumiewająco piękny dodatek, bez którego ani rusz.

MONARDIA

Robi się coraz chłodniej, poranki i wieczory mają już zupełnie inny wymiar. Idealny wybór na ten przedjesienny czas to… klasyczna sukienka! Szczególnie taka, która sprawdzi się do płaszczy i kaloszy. Monardia jest klasyczna, praktyczna i jest jedną z naszych najwygodniejszych jesiennych propozycji. Nic tylko włączyć deszczową piosenkę!

OLEANDER

Oleander to wyższy stopień elegancji. Każdy element jest przemyślany, ale przede wszystkim urzekający! Bez względu na aurę na zewnątrz, zawsze możesz czuć się kobieco, pewnie i odrzucić raz na zawsze bezkształtne, workowate formy, które zawsze odbierały urok w chłodne dni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!