Sprawdź >

KOLEKCJA

PRE-SUMMER 2021

LOOKBOOK
PRE-SUMMER 2021

Ruszamy! Do parku, nad wodę, na kolację! Gdzie oczy poniosą! Romantyczne, zamyślone, zaczytane i urzekające. Tuż przed rozpoczęciem lata odsłaniamy delikatną szyję i ramiona, dajemy słońcu muskać więcej niż przez ostatnie miesiące. Wiatr we włosach i na dekolcie! To kolekcja pełna słońca i złota, zdobiona koronką, falbanką, kwiatami! Bardziej niewinnie się już nie da!

HELENIA

Rozważna czy romantyczna? Jedno nie wyklucza drugiego! Bo jak nie witać lata w takiej sukience? Zapraszamy słońce, aby nas rozpieszczało! Delikatna i zwiewna Helenia zapewni lekkość każdego kroku przez najbliższe lata!

STEVIA

Wolność i swoboda! Nareszcie wytęsknione słońce, łąki pełne kwiatów i spacery z bosymi stopami! Stevia to symbol lekkości i niewinności, a jednocześnie jedna z najbardziej wygodnych, jakie stworzyliśmy. Cóż, zapraszamy na spacer!

CASTANEA

To jedna z tych sukienek, które znikają w okamgnieniu! Castanea z koronkową aplikacją to idealny wybór na naprawdę upalne dni, także spacery po plaży! Odsłonięte ramiona i dekolt pozwalają nam czerpać radość z lata.

PRUDENTIA

Idzie lato! I my też chodźmy! Na spacer po wiejskich drogach? Na tańce? A może wesele? Bez względu na to, dokąd się wybierasz Prudentie to buty, które możesz zawsze schować do torebki, żeby w razie potrzeby pozwolić sobie na pełen komfort dopełniony pięknem!

MUSA

Dziś sukienki najczęściej odsłaniają za wiele lub… nie to, co warto odsłaniać! Ramiona spragnione słońca i uwagi proszą się o takie sukienki jak Musa! Tak z przodu, jak i z tyłu – króluje aksamit Twojej skóry i falbany tej magicznej sukienki. Ciesz się wszystkim, co proponuje Ci lato!

NYSSA

Każdej kobiecie chodzi o dobre buty… A jak się chodzi w Nyssach? Cóż, zgrabne kroki, powabny chód. Takich butów nie znajdziesz w przypadkowym sklepie. To nasza fantazja o wyjątkowe elegancji przekuta w parę, skórzanych czółenek przez zdolnego rzemieślnika.

VISTERINA

Lata 40te latem! Tak! Przewiewna i niezwykle kobieca Visterina czerpie ze wszystkiego, co zachwyca nas w starych fotografiach! Ty również możesz wspominać to lato patrząc na zdjęcia, które potrafią zatrzymać czas!

PELLIA

Będzie wygodnie i będzie pięknie! Pellia z nowej kolekcji to intrygująca klasyka gotowa na codzienne wyzwania! Sukienka, której potrzebuje w szafie każda z nas bez względu na to, czy częściej chodzi na spacer polną dróżką czy na eleganckie kolacje w doborowym towarzystwie.

LUNARIA

Elegancja latem? Lunaria to klasa sama w sobie. Czuć się kobieco i wyjątkowo, a jednocześnie cieszyć się słonecznymi popołudniami to wzywanie, jednak nam się udało! Słońce nie musi kłócić się z klasyczną elegancją, oto dowód!

PELARGONIA

Lekko, lżej, Pelargonia! Tak delikatna spódnica nie zdarza się często, ale tego lata może przydarzyć się Tobie! Podkreślona talia i kobiecy efekt to niepodważalne zalety każdej spódnicy. Pelargonia ma w sobie jeszcze to coś!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!