Sprawdź >

KOLEKCJA

PRE-WINTER 2021

LOOKBOOK
PRE-WINTER 2021

Nareszcie nastał ten romantyczny czas, kiedy świat pokrywa się złotymi liśćmi! Niesamowity koc w bajecznych kolorach pokrywa ziemię, jakby właśnie miała zasnąć. Nam również udziela się ten sentymentalny nastrój!

CROCUS

Prosimy się o piękno najwyższej klasy. Nie chcemy rzeczy na jeden sezon, szukamy rozwiązań na lata. To klasyczne podejście do każdego aspektu tworzenia odzieży widać w takich modelach, jak Crocus!

LAUR

Idealny płaszcz – oto jest wyzwanie! Podjęliśmy je i tak powstał wyjątkowy, elegancki Laur. Wysokiej jakości wełna, subtelna podszewka, klasyka zapinana na dwa rzędy.

ARONIA

Chciałabyś poczuć się kobieco bez względu na pogodę? Nic prostszego, potrzebujesz Aronii! Sukienka z dekoltem w serce, który powraca do łask, podkreślając biżuterię i rysy twarzy.

NOELINA

Klasyka jesienią! Oto Noelia z długim rękawem powraca w najlepszym wydaniu! To pełnia wygody, elegancji i klasy. Takie sukienki sprawiają, że możemy czuć się atrakcyjnie nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych!

GALERUM

Tajemnicze spojrzenie, wyostrzone rysy i uderzająca klasyczna harmonia! Klasyka kocha dodatki, a kobiety kochają to, co… jest dla nich najlepsze! Nie boimy się odważnych rozwiązań ani piękna jesienią i zimą. Kapelusze to wymarzony dodatek na nadchodzący sezon! W końcu – dama i kapelusz to para nierozłączna…

LIGARE

Pamiętasz paski w szafie mamy, taty czy dziadków? Dawniej bez takowego ani rusz, gdyż potrzeba akcentowania była dominująca! Podobnie, jak w muzyce, w klasycznej elegancji szukano ważnych momentów, a takim jest na pewno talia!

ARALIA

Bawełniana koszula na chłodne dni? Doskonale! Aralia to spełnienie naszych marzeń o klasyce praktycznej i urzekającej jednocześnie! Tej jesieni marzenia się spełniają…

LOTUS

Oto wisienka na torcie! Idealny sweter jest subtelny, kobiecy i wygodny! Jesień to dopiero początek sezonu, kiedy zimno zaczyna dominować, a potrzeba ochrony rośnie. Lubimy uniwersalne rozwiązania, aby nie przepełniać naszych szaf. Na szczęście Lotus sprawdzi się przez cały rok.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!