LOOKBOOK
SPRING 2023

Wiosenne promienie słońca, delikatny wiatr i zielony, polski krajobraz… brakuje tylko kwiecistej sukienki i można ruszać na spacer! A jeśli mowa o sukienkach… pssst! W aeterie jest już nowa kolekcja SPRING 2023!

BOUQETIA

Sukienka, która urzeka od pierwszego wejrzenia. To za sprawą mocnego nawiązania do elegancji lat 40. Geometryczny pas i odpowiednio wszyta tkanina, powodują, ze kobieca sylwetka prezentuje się doskonale.

MARGARITA

Sukienka jak z filmu o pełnej miłości wiośnie! Długość midi, delikatnie trapezowy dół, subtelne szczypanki oraz wycięcie na wysokości klatki piersiowej. Margarita uszyta jest z wyjątkowej wiskozowej tkaniny w kwiatowy wzór, pełna niebanalnych detali w postaci ręcznie oblekanych guzików, bufek na rękawach, czy dodatkowej łezce na plecach. W talii ma dodatkowe wiązanie w postaci dwóch bocznych szarf.

HORTENSIA MIDI

Tej wiosny ma być wygodnie i pięknie. I tak będzie! Hortensia powraca w jeszcze bardziej powabnej wersji midi. Ta klasyczna sukienka jest kobieca, lekka i delikatna, a jednocześnie idealna na chłodniejsze dni!

FRAGARIA

Odmieniona królowa elegancji powraca! Inspirowana czasami, które zostawiły po sobie pasję tworzenia odzieży. Bogata w detale, o których zapomniano. Zgrabna w najmniej oczywisty sposób.

LUNARINA

Tego modelu nikomu przedstawiać nie trzeba. Przewiewna, lekka, gotowa na lato! Tulipa tak uniwersalna, a jednocześnie oryginalna! Tym razem w przepięknych wzorach powraca, by zapewnić Wam poczucie piękna i komfortu!

MINA

Dobrze wiemy, jak kochacie ten krój. Wybitnie podkreślająca sylwetkę sukienka tego lata pozwala wybrać się choćby na dystyngowaną ucztę! Elegancka, stonowana i niebywale wygodna! Ta sukienka to obietnica udanych wakacji!

PINIA

Tego modelu nikomu przedstawiać nie trzeba. Przewiewna, lekka, gotowa na lato! Tulipa tak uniwersalna, a jednocześnie oryginalna! Tym razem w przepięknych wzorach powraca, by zapewnić Wam poczucie piękna i komfortu!

BALLOTA

Czy pragmatyzm i piękno idą w parze? Najwyraźniej! Ta urocza, skórzana torebka pomieści w sobie to, co niezbędne, a jednocześnie skradnie Ci serce! Detale rodem z przeszłości sprawiają, że ta propozycja ma zupełnie unikalny charakter.

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!