LOOKBOOK
SUMMER 2021

Ahoj przygodo! Gotowe na lekką bryzę i słońce, które nie wybacza! Sukienka powiewa nam na wietrze, a kapelusz przytrzymujemy elegancko jedną ręką. Świeżo i lekko! A wieczorem wśród zapachu wilgotnego powietrza i blasku świateł bawimy się w sukience opowiadających o letnich dniach! Tym razem romantyczne sukienki zdobione cudnymi detalami, które wręcz proszą się o kapelusze!

SOLANUM

Prawdziwa kobieta z klasą nigdy nie odsłania za wiele, a kiedy wie, co i jak skryć, staje się wzorem dla innych. Solanum to niezwykła propozycja na to lato! Skryje Twoje tajemnice oraz osłoni przed słońcem! Oto kapelusz z pełnym rondem, który przywodzi na myśl najlepsze tradycje klasycznej elegancji!

OPUNTIA

Ramiona na wolności! Lekko i letnio, a jednak na przekór nijakim sukienkom! Opuntia to model, który inspirowany jest starymi zdjęciami z plaż, pokładów żaglówek, jachtów czy pomostów! To właśnie taki krój towarzyszył elegantkom z minionych epok podczas niezapomnianych, letnich przeżyć!

MATRICARIA

Falbanki i falbany powracają! Umiejętne wykorzystanie ukochanego detalu minionych epok nie dla odważnych, ale dla eleganckich! To nie jest sukienka, którą znajdziesz z łatwością – ma status unikatu! Oryginalne, ale sprawdzone rozwiązania w Matricarii pozwolą uzyskać efekt klasyki z nutką dziewczęcego uroku!

SOLARE

Czegoś nam zawsze brakowało latem! Cóż to za lato w dobrym stylu bez nakrycia głowy? Cudowne, plecione kapelusze Solare, zdobione jedwabną wstążką sprawią, że każda z naszych sukienek zyska letni wymiar!

GARDENIA

Słońca nie brakuje, ale klasyki również! Przed ekstremalnymi upałami bronili się elegancją szytą z przewiewnych tkanin i krojem zachęcającym do odpoczynku i wypoczynku!

CIRCULIA

Telefon, coś do pisania, książka, portfel i tak w kółko… Jeśli chcesz z przyjemnością sięgać po najbardziej potrzebne przybory, wybierz torebkę, która jest klasą samą w sobie!

SOLANIA

Elegancja nie tylko nad wodą! Tym razem bawimy się konwencją i zapraszamy Was do przeniesienia miłości do klasyki na plaże, pomosty i wszelkie letnie okoliczności!

MOLLIA

Tak niewiele materiału, tak dużo wolności! Te niezwykle delikatne buty pozwolą Ci na pogoń za marzeniami i bycie o krok od ich spełnienia. Niezwykle wygodne i sprawiające wrażenie skromnych pozwolą stać się idealnym uzupełnieniem nawet najbardziej wyszukanej sukienki!

AMANTIA

Słońce, woda i przygoda! Pragniemy czerpać ze słonecznej aury, ile tylko się da! A stąpając po drewnianym pomoście czy boso po piasku nadal możesz się czuć, jak księżniczka.

MOLLINA

Któż dotrzyma Ci kroku, jeśli przez życie maszerujesz w Mollinach! To buty dla wyjątkowej kobiety, która dumnie idzie przez życie. Wcale wysoki obcas pozwoli Ci spojrzeć na świat z zupełnie nowej perspektywy – klasycznej elegancji!

PERSEA

Ukochane minione epoki! Tym razem sukienka rodem z potańcówki! Nie sposób nie widzieć jej oczami wyobraźni połączonej z romantycznym kapeluszem albo wyjątkowymi czółenkami! Persea jest szeroka na dole i sprawia wrażenie sukienki, która wręcz porywa do tańca!

SESAMIA

Uwielbiamy dziewczęcy urok przekuty w elegancję! Zamiast bezkształtnych bluzek tego lata sprawdź, ile zmienia klasycznie zaprojektowana koszula! Sesamia pozwoli Ci poczuć się swobodnie i pięknie jednocześnie!

MINA

Wystarczy spojrzeć na tę spódnicę, aby zobaczyć te wszystkie poprzednie pokolenia, która w takim właśnie duchu spędzały wakacje! Mocna talia, szeroki dół i przestrzeń na idealne buty!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!