LOOKBOOK
SUMMER 2022

Cóż znaczy lato? Feeria barw i zapachów. Owoce, na które się czeka. Ulotne chwile wspominane podczas śniadania na trawie. A kwiatów nigdy dość! Nam na pewno! Oto sukienki tkane słońcem, pachnące upałem i rozgrzanym niebem. Każda z nas chce cieszyć się niewinnością lata. Soczystością barw. To jest czas na odsłonięte ramiona, linię pleców. To czas delikatnych, ale wytrzymałych tkanin. Dla nas to wreszcie czas na sukienki, które pozwolą delektować się byciem kobietą.

AMANTIA

Nie można jej nie kochać. Kocha ją moda, pokocha każda z nas, która pragnie wygody nasyconej elegancją. Oto nuta romantyzmu w eliksirze wiecznej młodości! To nasz przepis na korzystanie z natury!

PELIA

Tak wygodna jeszcze nie była? Śpieszysz się? Czy nieśpiesznie spacerujesz? Tak elastyczna, tak miękka! Kolory klasycznej elegancji ubrane w zachwycającą, acz skromną formę to nasz ulubiony styl!

PATRINIA

Pełne barw i wzorów tkaniny w tym sezonie uświetnią sukienkę, za którą tak tęskniłyście! Dlaczego tak wspaniale się układa? Ma nietypową konstrukcję! Pasuje każdej z nas, bo chcemy zachwycać… się!

ARTEMISIA

Odmieniona królowa elegancji powraca! Inspirowana czasami, które zostawiły po sobie pasję tworzenia odzieży. Bogata w detale, o których zapomniano. Zgrabna w najmniej oczywisty sposób.

TULIPA

Tego modelu nikomu przedstawiać nie trzeba. Przewiewna, lekka, gotowa na lato! Tulipa tak uniwersalna, a jednocześnie oryginalna! Tym razem w przepięknych wzorach powraca, by zapewnić Wam poczucie piękna i komfortu!

BELLINIA

Dobrze wiemy, jak kochacie ten krój. Wybitnie podkreślająca sylwetkę sukienka tego lata pozwala wybrać się choćby na dystyngowaną ucztę! Elegancka, stonowana i niebywale wygodna! Ta sukienka to obietnica udanych wakacji!

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!