Sprawdź >

KOLEKCJA

WINTER 2021/2022

LOOKBOOK
WINTER 2021/2022

 

Choć zima nadchodzi nieubłaganie, a mróz pozwala na urocze skrzypienie pod butami, wciąż szukamy nasyconych, wręcz soczystych kolorów. W zimowym czasie, kiedy to kolory są podstawą, proponujemy Wam iście bajeczne sukienki. Szukając początku ich historii, dotarliśmy do warsztatu prawdziwego mistrza fachu. I tak nić do nici, tworzy się historia. To fascynujące zajęcie, znane człowiekowi od wieków, napawa refleksją, że piękno to efekt wytrwałej pracy.

LUCRECIA

Gdzie dziś szukać biżuterii, która zdobi ubranie? Broszka, która zatrzyma wzrok. Zatrzyma też myśli! Takie cuda pobudzają wyobraźnię! Nowość tego sezonu Lucrecia to nie sukienka, to kompozycja! Zaskakująca, nieoczywista, a niezwykle kobieca! 

ECHINACEA

Ta sukienka musi zwracać uwagę. Nie jest na pewno jedną z wielu. Wspomnienie czasów, kiedy elegancja obowiązywała, powraca z zimową wersją Echinacei! To sukienka idealna na wieczorną kawę z karmelem i niezbędna podczas spaceru pośród spadających z nieba płatków śniegu.

LIGARIA

Zima znana jest jako groźna, surowa… Tak ją piszą! A Ligaria? Subtelna, delikatna…  Klasyczny sznyt, wiązana tasiemka i te róże! Bo dlaczego zima nie miałaby być przepiękną?

FELLICIA

Do tańca i nie tylko! Do celebrowania i do spokojnej kontemplacji Fellicia nada się idealnie! Wśród spadających płatków śniegu, intensywne kolory dominują krajobraz! Tej zimy pragniemy takich właśnie wyjątkowych akcentów!

PRIMULA

Jak wytrwane wino – dystyngowana i elegancka. To jedna z tych sukienek, które po prostu wpływają na otoczenie. Jest jakiś nieoparty urok rzeczy klasycznych, które zwracają uwagę kunsztem wykonania. Choć kolorów braknie, Primula lśni!

GERBERA

Magio zimowego czasu, trwaj! Jest pęknie i malowniczo, my również chcemy być piękne! Gerbera z miękkiej dzianiny to sukienka, w której możesz usiąść beztrosko na starym fotelu i patrzeć na śnieg za oknem. To także sukienka, w której możesz przechadzać się pośród alejek otoczonych drzewami ubranymi w czapy śniegu.

MODESTIA

Będzie pięknie! Klasyka przez cały rok w postaci tej oryginalnej i eleganckiej bluzki to komfort, na który warto sobie pozwolić. Modestia to perełka naszej zimowej kolekcji – lekka, jakby jej nie było i jednocześnie idealnie ciepła!

 

 

BEGONIA

Biel wokół to krajobraz, na który czekamy. Ale bywa naprawdę zimno! Zimowa Begonia nie tyle wygląda, ale też służy. Żaden płatek śniegu nie jest jej groźny! Niech więc się bieli! Jesteśmy gotowe!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODUKTY Z INNYCH KOLEKCJI

Dołącz do aeterie ladies

Dowiedz się szybko o nowych kolekcjach, zyskaj rabaty oraz specjalne upominki!